RAJ-TRANS - Międzynarodowa firma transportowa

Firma Transportowa Raj - Trans działa na rynku od 2002 świadczymy usługi w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego, samochodami ciężarowymi typu plandeka / firanka, o ładowności 24 t. Usługa transportowa to nie tylko nasza główna działalność ale też nasza pasja. W tej dziedzinie zaczynaliśmy nasze zmagania z transportem i uważamy, że własna flota to podstawa aby dobrze i solidnie obsługiwać wymagających klientów w dzisiejszych czasach. Posiadamy zestawy (ciągnik siodłowy + naczepa), nasze auta spełniają normę emisji spalin Euro 3 i Euro 5. Długość przestrzeni ładunkowej naczepy to 13,60 m., szerokość 2,48 m. wysokość 2,70 m – pojemność - 91 m3. Posiadamy również zezwolenie na przewóz ładunków do 23 metrów długości ( ładunek +samochód ) szerokości 3,20 m., i wysokości 4,20 m na terenie Polski.

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenia i poprawialiśmy jakość usług tak aby klienci byli w pełni zadowoleni z obsługiwanych przez nas transportów. Nasza wyszkolona i doświadczona kadra kierowców to ludzie którzy wykonują swój zawód od wielu lat robiąc to z pasja.

Naszym atutem jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy, że zatrudnieni w naszej firmie doświadczeni kierowcy dowiozą powierzony nam ładunek szybko i bezpiecznie do celu.

Wykonujemy transport na terenie całego kraju oraz na trasach międzynarodowych w szczególności do Czech, Słowacji, Estonia, Finlandia i Szwecja.

Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy pełne zadowolenie z jakości wykonywanych przez nas usług.

Firma Transportowa
RAJ-TRANS
Marcin Rajczykowski
ul. Poselska 58
42-202 Częstochowa, Poland

tel. 601 275 418
tel./fax: +48 (34) 365 79 57

e-mail: marcinrajczykowski@poczta.onet.pl

Partnerzy !!!