MAKSTAL - Garaże blaszane

Wychodząc naprzeciw wymaganiom technologicznym i produkcyjnym w zakresie produkcji garaży firma MAKSTAL wykonuje garaże blaszane na najwyższym poziomie jakościowym.

Spełniając jednocześnie normy bezpieczeństwa oferujemy Państwu GARAŻE BLASZANE wykonane z:

 • profili zimno giętych zabezpieczonych farbą podkładową
 • blachy ocynkowanej I gatunku

  Dla spełniania szerokiego wachlarza potrzeb Państwa jesteśmy w stanie zaoferować praktycznie wszystkie konfiguracje, kolory i kształty GARAŻY BLASZANYCH.

  Niezawodna jakość i precyzja gwarantują Państwu satysfakcję z naszych produktów, a nas czynią partnerem strategicznym na rynku usług handlowo produkcyjnych.

  Garaże blaszane wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dotyczy to gabarytów, kształtu, koloru blachy, rodzaju dachu (dach jednospadowy, dwuspadowy), sposobu otwierania (brama dwuskrzydłowa zaopatrzona w zamek, rygle, uchwyty na kłódkę lub brama podnoszona do góry – tzw. uchylna).

  Całość konstrukcji wykonana jest z materiałów gwarantujących funkcjonalność i wytrzymałość oraz praktyczne i bezpieczne ich użycie. Duży nacisk kładziemy na estetykę ich wykonania, a kolorystykę i wzory dostosowujemy do indywidualnych gustów naszych klientów. Wykorzystywana w procesie produkcji technologia zapewnia naszym produktom najwyższą jakość i trwałość.

  GARAŻE BLASZAKI to tanie i trwałe rozwiązanie ochrony samochodu przed czynnikami atmosferycznymi.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkt estetycznie wykonany z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wyjątkową solidność i trwałość tak aby Państwa oczekiwania były w 100% spełnione.

  MAKSTAL
  ul. Wypalanki 83
  42-202 Częstochowa, Poland

  tel.: +48 500 555 256

  www: makstal.pl
  e-mail: kontakt@makstal.pl

 • Partnerzy !!!