MK Team - Ostatnie mecze w grupie

Ostatnie dwa mecze, jakie zostały nam do rozegrania w ramach pierwszego etapu rozgrywek Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy odbędą się w niedzielę 5 lutego 2017 roku. Tym razem zmierzymy się z drużyną Grubasów oraz z drużyną ZC Michaś.

Pierwsi przeciwnicy zgromadzili 10 punktów i zajmują 7 miejsce w tabeli, ale przy odpowiednim układzie pozostałych meczy, wciąż mają szansę na wyjście z grupy. Dlatego muszą w meczu z nami postawić wszystko na jedną kartę. W meczu ostatniej szansy na pewno będą walczyć o każdy centymetr parkietu, więc czeka nas ciężki bój.

Kolejni nasi przeciwnicy zajmują obecnie miejsce tuż za nami, a posiadając w swoim składzie zawodników, którzy zdecydowanie potrafią grać w piłkę, z pewnością będą chcieli ugrać w tym meczu trzy punkty. My jednak łatwo się nie poddamy i również zrobimy wszystko, aby zainkasować komplet punktów. Jest to o tyle ważne, że z dużym prawdopodobieństwem ZC Michaś wejdzie w kolejnym etapie do grupy mistrzowskiej (my tam już jesteśmy), a tylko punkty zdobyte z drużynami wchodzącymi do grupy mistrzowskiej są uwzględniane w drugim etapie.

Wszystko jest w naszych głowach i nogach. Jest 6 punktów do zdobycia i wiem, że je zdobędziemy. Wystarczy, że każdy z nas zagra na swoim normalnym poziomie i będzie na boisku robił to, co potrafi najlepiej, a o wyniki nie musimy się martwić.

Partnerzy !!!