MK Team - Dwa wysokie zwycięstwa na początek

W dniu 7 stycznia 2017 roku W dniu 7 stycznia 2017 roku rozpoczęliśmy zmagania w ramach XXIII edycji ligi futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

W pierwszym meczy spotkaliśmy się z drużyną Gminy Mykanów. Mecz zakończył się naszym okazałym zwycięstwem. Strzeliliśmy przeciwnikom 9 bramek, nie tracąc ani jednej. Całe spotkanie przebiegało pod nasze dyktando, toteż nasz bramkarz Jarek Śledź nie miał w tym meczu zbyt wiele pracy.

MK Team - Gmina Mykanów 9:0 (bramki: Jarosław Kostarczyk 3, Robert Cierpński 2, Jacek Caban 2, Marek Wachowicz 1, Mariusz Kubanek 1)

Do drugiego meczu przystąpiliśmy z pewnymi obawami. Po pierwsze nasza sytuacja kadrowa nie była zbyt ciekawa jeśli idzie o liczebność (tylko jeden zmiennik), po drugie naszym przeciwnikiem była drużyna debiutująca w tych rozgrywkach (z takimi nigdy nic nie wiadomo – patrz dwa sezony temu :)), a po trzecie, to zawodnicy ekipy Babaria Team ograli 2:1 zawsze silną drużynę SGP. Nasze obawy okazały się bezpodstawne. Szybko strzelona przez nas bramka spowodowała, że przeciwnik już nie mógł kurczowo trzymać się swojego pola karnego, zwiększając nasze ofensywne możliwości. Mecz zakończył się naszym zasłużonym zwycięstwem 10:1

MK Team - Babaria Team 10:1 (bramki: Jacek Caban 4, Mariusz Kubanek 3, Robert Cierpiński 1, Jarosław Kostarczyk 1, Marek Wachowich 1)

Graliśmy w składzie: Jarosław Śledź, Jarosław Kostarczyk, Mariusz Kubanek, Jacek Caban, Marek Wachowicz, Robert Cierpiński

Klasyfikacja zdobywców bramek MK Team

Caban Jacek 6, Kostarczyk Jarosław 4, Kubanek Mariusz 4, Cierpiński Robert 3, Wachowicz Marek 2

Partnerzy !!!