Budmix - Tynki maszynowe

Firma Budmix istnieje od 2006 roku i zajmuje się wykonywaniem tynków maszynowych gipsowych i cementowo-wapiennych, oraz pracami wykończeniowymi we wnętrzach budynków.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą tynków KREISEL. Ponadto współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami mieszanek tynkarskich takich jak KNAUF, BAUMIT, DOLINA NIDY oraz ALPOL. Pracujemy na maszynach PFT-G4, których solidne wykonanie i niezawodność gwarantują terminowe realizacje zleceń.

Pracujemy zarówno dla prywatnych inwestorów jak i generalnych wykonawców obiektów komercyjnych oraz mieszkaniowych. Działamy na terenie Polski południowej, centralnej oraz południowo-zachodniej.

W przypadku większych inwestycji pracujemy na materiale podawanym z silosów.

Poza tym realizujemy wszystkie prace wykończeniowe zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, którzy gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług.

Od 2012 roku posiadamy certyfikat Rzetelna Firma, która świadczy o terminowym realizowaniu wszystkich należności wobec naszych kontrahentów.

Budmix
Wojciech Kasiński
ul. Równoległa 59 B
42-216 Częstochowa, Poland
NIP: 573-252-96-36

tel.: +48 533 480 500

www: firmabudmix.pl
e-mail: kontakt@firmabudmix.pl

Partnerzy !!!